Обласний літературний конкурс
"Краща книга року - 2013"

Сьогодні, 26 травня 2014 року Чернігівська центральна бібліотека імені М. М. Коцюбинського вже в 14-й раз вітає творців і шанувальників книг, народжених на Чернігівській землі!
Фінішує черговий етап літературного конкурсу «Краща книга року». На даний момент підводимо підсумки 2013. На цьому етапі конкурсу констатуємо участь 22 видань та 27 авторів.
Нагадаємо, що конкурс організовано з метою підтримки вітчизняних письменників, науковців і видавців та популяризації їхньої творчості.
Організаторами конкурсу виступають: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації; Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації; Управління культури Чернігівської міської ради; Чернігівська міська централізована бібліотечна система; Чернігівське обласне відділення спілки письменників України.
Конкурс сприяє розвитку краєзнавства в Чернігівській області. До книг – учасниць висуваються наступні вимоги: місцеве видання, актуальність тематики, певний художній рівень, поліграфічна якість.
Переможцями конкурсу мають стати книги, які протягом року отримали найбільше схвальних відгуків серед читачів і в засобах масової інформації та отримали відповідну оцінку журі організаційного комітету.

Фоторепортаж з церемонії нагородження лауреатів.

Вітаємо наших лауреатів і бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, нових досягнень і нових книг. Запрошуємо вас до участі в наступному етапі конкурсу – «Краща книга року – 2014», який стартує у вересні цього року.