Поет, народжений для пісні: до 100-річчя від дня народження А.С. Малишка

З нагоди 100-річчя від дня народження українського поета Андрія Самійловича Малишка в читальному залі відбувся вечір-портрет "Поет, народженний для пісні".

/Files/images/pod/IMG_4094.jpg

Бажання згадати чудові пісенні твори Малишка привело до бібліотеки жінок - відвідувачок клубу "Натхнення".

/Files/images/pod/PA260035.JPG

Вечір було побудовано як низку спогадів про поета відомих літераторів Дмитра Павличка, Бориса Олійника, Олеся Гончара, Анатолія Костенка, Олександра Сизоненка. Окрасою свята стали пісенні шедеври Малишка "Ми підем, де трави похилі", "Пісня про рушник", "Моя стежина" на музику Платона Майбороди у геніальному виконанні Олександра Таранця, "Цвітуть осінні тихі небеса" на музику О.Білаша у виконанні Миколи Кондратюка. Аплодисментами супроводжувалась демонстрація запису голосу А.С. Малишка, що виконував свої вірші. З особливим хвилюванням було сприйнято виконання присвячених поетові віршів Любові Забашти, його дружини та Валентини Малишко, його доньки.

/Files/images/pod/IMG_4092.jpgГанна Маджуга/Files/images/pod/IMG_4091.jpgТамара Юшкова

Присутні на святі щиро дякували бібліотеці за надану можливість згадати Малишкову пісню та за нагоду емоційно і духовно піднестися над буденністю життя.

/Files/images/pod/PA260038.JPG

Крім того відвідувачі мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою про життя і творчість Олександра Самійловича Малишка "Краса землі народжує красу душі".