Презентації книг в рамках обласного літературного конкурсу
"Краща книга року-2013"

/Files/images/pod_2013/КовальCIMG2571.JPG
28 жовтня 2013 року
в читальному залі центральної міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського в рамках обласного літературного конкурсу «Краща книга року» проведено презентацію книг: Станіслава Коваля «Дивосвіт» (в номінації «Поезія»), Лариси Махіної «Слово честі» (в номінації «Проза»), Лариси Ткач «Їсти хочу і лежати» (в номінації «Дитяча література»).

/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img670.jpg
Працівники бібліотеки чудово представили ці книги. Поезія самобутнього Чернігово-Сіверського поета Станіслава Коваля увібрала в себе філософсько-реалістичний зміст, глибину патріотичних почуттів і любові до України . Тематика творів розмаїта, та головне – всі вони написані від душі.

/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img671.jpgЗбірка Лариси Махіної спрямована на виховання дітей в дусі високої духовності, честі, любові до ближнього, гуманного ставлення до тварин. В ній йдеться про інтернаціональну дружбу, солідарність, любов до Вітчизни, що особливо виявилося в роки Великої Вітчизняної війни.

/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img669.jpg
До поетичної книги Лариси Ткач увійшли вірші про дотепних дітей, їх відвертість і чистоту помислів, про поведінку, своєрідне розуміння і сприйняття світу, людських стосунків, яке породжує гумор та викликає посмішку.

Книги адресовані широкому загалу шанувальників і знаходяться в фондах бібліотек міської ЦБС.

/Files/images/pod_2013/КовальCIMG2527.JPG/Files/images/pod_2013/КовальCIMG2540.JPG/Files/images/pod_2013/КовальCIMG2545.JPG/Files/images/pod_2013/КовальCIMG2564.JPG

/Files/images/pod_2013/КовальCIMG2522.JPG