Презентація книг в номінації "Поезія" в рамках

конкурсу "Краща книга року -2012"

/Files/images/pod_2013/s54606403.jpg

11 лютого в ЦБ імені М. Коцюбинського в рамках обласного літературного конкурсу «Краща книга року – 2012» в номінації «поезія» відбулись презентації книг Олени Грицюк «Сказки для взрослых», Володимира Пилипця «Одкровення осені», Любові Карпенко «Переймаю вітри», Миколи Фурса "Осінь".

/Files/images/pod_2013/Олена Грицюк.jpgОлена Грицюк/Files/images/2012_krascha_kniga/img200.jpg

У своїй новій книзі чернігівський архітектор, поет і художник Олена Грицюк представила цикл лірики і графіки українською та російською мовами. На презентації поетеса читала свої вірші,

/Files/images/pod_2013/Ірина Єременко.jpgІрина Єременко

а її найкраща подруга Ірина Єременко виконувала пісні акомпануючи на гітарі. Книга видана накладом 300 примірників видавництвом Валерія Лозового. Крім того, Олена презентувала свою нову виставку робіт з живопису та графіки «Сказки древнего города». Виставка знаходиться в читальному залі бібліотеки.

/Files/images/pod_2013/Л.Карпенко2013.jpg/Files/images/2012_krascha_kniga/img133.jpg
«Переймаю вітри»
- п’ятнадцята книга обдарованої ічнянської поетеси Любові Карпенко, до якої увійшли вірші як для дорослих так і для дітей. Книга видана у Ніжині, накладом 1000 примірників і розрахована для тих, хто любить поезію.

/Files/images/pod_2013/В.Пилипець2013.jpg/Files/images/2012_krascha_kniga/img202.jpg
Володимир Пилипець
неодноразовий лауреат обласного літературного конкурсу «Краща книга року». Його поезії «Одкровення осені» наповнені радістю і любов’ю, озиваються болем у серці та спогадами про пережите і минуле. Книга видана у Ніжині, накладом 300 примірників.

/Files/images/2012_krascha_kniga/img203.jpg

На жаль, у зв'язку з сімейними обставинами не зміг бути на заході Володимир Фурс і його книгу презентували співробітники бібліотеки.
Ім'я Володимира Фурса відоме не тільки на Чернігівщині, в Україні, а й за кордоном. “Осінь” — шоста книжка поета, в якій автор пише про людей свого краю, минуле і сьогодення. Книга видана у Чернігові, накладом 300 примірників.

Відеорепортаж:

Презентація книг