Це все - наша спадщина

У пошуках нових героїв і тем журналісти, письменники нерідко вирушають у найвіддаленіші куточки земної кулі, стають мандрівниками, учасниками захоплюючих походів і експедицій.

А люди, які не менше заслуговують на те, щоб про них знали інші, часто – густо живуть поруч з нами. Не треба й їхати кудись, потрібні лише дві речі – час і бажання, щоб зустрітись з ними.

/Files/images/pod_2013/s29734914.jpgЛюдмила Богданова
Ось про це мені подумалось, слухаючи уривки з книги «До тебе човником пливу», презентація якої відбулась 25 березня у читальному залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М.М. Коцюбинського. Книга ця – водночас і дослідження, і літопис, і спогади-свідчення конкретних людей, і лірична осанна рідному селу Ковчин, що в Куликівському районі. Автор її – Людмила Богданова зібрала багатий матеріал, працювала в бібліотеках і архівах, зверталась до старожилів, які ще зберегли в пам’яті події, свідками яких вони були, та історію власних хліборобських родів. А жанр самої книги визначено досить скромно і стримано: історичний нарис.

/Files/images/2012_krascha_kniga/img396.jpg

Книгу Людмили Богданової «До тебе човником пливу» висунуто для участі в обласному літературному конкурсі «Краща книга року», підсумки якого буде підбито у травні.

Світлана Брагінець, зав. відділу комплектування і обробки Чернігівської бібліотеки ім. М. Коцюбинського