Презентація книги Олександра Добриці "Забута спадщина"

/Files/images/pod_2013/ДобрицяCIMG2082.JPG/Files/images/2013_krascha_kniga_roku/img612.jpg
Новий сезон обласного літературного конкурсу "Краща книга року" розпочався 14 жовтня 2013 року презентацією науково-популярної книги історичної тематики Олександра Добриці "Забута спадщина".

Олександр Павлович Добриця - письменник, історик, краєзнавець, за фахом - юрист. Працював у спецслужбах України, в Чернігівській обласній держтелерадіокомпанії, автор численних історичних публікацій в наукових журналах і пресі.

/Files/images/pod_2013/ДобрицяCIMG2074.JPG
Обговорення книги проходило в жвавій, невимушеній атмосфері. Разом з автором книги прийшов підтримати його друг і колега по перу - Ростислав Андрійович Мусієнко, письменник, поет, журналіст, представник журналу "Современная Европа" (видання Російської Академії наук, Москва) в Україні. Він звернув увагу присутніх на те, що автор книги, як журналіст-аналітик з усім відомих фактів зробив "геть невідомі, парадоксальні й шокуючі висновки", запропонував "кілька вельми доказових гіпотез і аргументованих суджень, які, будучи уважно вивчені мислячою спільнотою, можуть багато чого змінити в наших уявленнях про минувщину Русі-України".

/Files/images/pod_2013/ДобрицяCIMG2067.JPG
З боку читачів виступила провідний бібліотекар відділу обслуговування Тетяна Єфіменко. Аналізуючи книгу, вона сказала: "Книга О. Добриці "Забута спадщина" - це спроба альтернативної історії України, спроба вдала. В ній подані гіпотези автора деяких фактів і подій давньої української історії періоду Киівської Русі. Ці гіпотези істотно відрізняються від тих, що викладені в наших шкільних та вузівських підручниках. Хтось може погодитися, а хтось ні з гіпотезами автора книги, але те, що читати книгу і тим і іншим буде цікаво - це однозначно.

/Files/images/pod_2013/ДобрицяCIMG2055.JPG/Files/images/pod_2013/ДобрицяCIMG2053.JPG
Заохочений увагою слухачів, автор нової книги по-своєму переповів історію українського козацтва, яка має ще багато недосліджених сторінок.

Відеосюжет ЧОДТРк "Сівер-центр"

Gorod.cn.ua - Портал Чернігова

Кiлькiсть переглядiв: 471