До 290-річчя від дня народження Григорія Сковороди зустріч з засновником Чернігівського громадського центру «Всякому городу нрав і права» ім. Г. Сковороди Ларисою Василівною Неросклік

/Files/images/pod/Нерослік, Сусло.jpgЛариса Неросклік і Раїса Сусло, зав. бібліотекою-філією №1 для дітей

В рамках мегапроекту «Сковорода – 300» 4 грудня 2012 р. бібліотека імені М. М. Коцюбинського разом з бібліотекою – філією № 1 для дітей Чернігівської міської ЦБС до 290 річчя від дня народження Г. Сковороди провели зустріч з засновником Чернігівського громадського центру «Всякому городу нрав і права» ім. Г. Сковороди Ларисою Василівною Неросклік. Вона розповіла про роботу центру та подарувала книгу «Наріжний камінь здоров‘я: пізнай самого себе і вдосконалюйся».

Працівникам культури також презентовано книгу В.Стадниченка «Садівник щастя. Сковорода як дзеркало України», яку видано в межах проекту.

/Files/images/pod/кн.в.Сковорода.jpg

З нагоди ювілею Г. Сковороди в читальному залі бібліотеки відкрито книжкову виставку «Сковорода: пізнання самого себе».