Соборна Україна: від ідеї до життя

/Files/images/pod_2013/Юрій Ткач.jpgЮрій Ткач/Files/images/pod_2013/Ірина Соломаха.jpgІрина Соломаха

22 січня 2013 року
в Центральній бібліотеці імені М.М. Коцюбинського відбулась година пам´яті " Соборна Україна: від ідеї до життя". Із вступним словом та привітанням виступили Ю.В. Ткач - заступник начальника управління культури Чернігівської міської ради та І.Г. Соломаха - начальник відділу зв´язків з громадськістю Чернігівської міської ради.

/Files/images/pod_2013/Ступак.jpg

В.Ф. Ступак
- голова Чернігівської обласної організації УНП, розповів присутнім про регіональний та історичний аспект Соборності України, згадав визначних постатей пов´язаних з цією сторінкою історії нашої держави.

/Files/images/pod_2013/Сергій Бутко2.jpg/Files/images/pod_2013/Сергій Бутко1.jpg
С.В. Бутко
- представник Українського інституту національної пам´яті в Чернігівський області, представив гостям заходу доповідь "Злука 22 січня 1919 року:історія і сьогодення", також продемонстрував унікальні фотоматеріали.

/Files/images/pod_2013/Кн.виставка Соборність...jpg

На завершення з оглядом книжкової виставки "Соборна Україна: від витоків до життя" виступила завідувачка відділом обслуговування О.В. Гайова.

Відеосюжет:

����������� ����i�i� ����������� �������� ����� ����� ����i�i� ������ �� 25