Святковий вечір "Музика звучить в мені"

1 жовтня в читальному залі центральної бібліотеки ім.М. Коцюбинського відсвяткували одночасно Міжнародний день музики та Міжнародний день громадян похилого віку. Гостями свята стали не професійні музиканти, а звичайні люди, для яких музика стала сенсом життя: протоієрей храма всіх Черрнігівських Святих Володимир Кулик, поетеса Ірина Кулаковська з виконавицею пісень на її вірші Іриною Єременко, педагог і бібліотекар Тетяна Матюшкіна.

/Files/images/pod_2013/День музикиDSC0345.jpgВедуча свята Ольга Гайова, зав.відділом обслуговування/Files/images/pod_2013/День музикиCIMG1844.JPGВолодимир Кулик/Files/images/pod_2013/день музикиIMG_8061.JPGІрина Кулаковська/Files/images/pod_2013/День музикиIMG_8066.JPGІрина Єременко

/Files/images/pod_2013/День музикиDSC0375.jpg/Files/images/pod_2013/День музикиCIMG1848.JPG

На свято до бібліотеки прийшли гості - Чернігівська міська організація Всеукраїнської Ліги Українських жінок; студенти ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка; друзі бібліотеки.

/Files/images/pod_2013/День музикиIMG_3056.jpg

Готуючись до свята, бібліотекарі оформили дві книжкові виставки "Музика в потоці часу" та "Золота осінь життя". підібрали чудову музику і таймлапси чернігівця Дмитра Торяника, автора найпопулярніших промо-роликів про місто над Десною і "The Desna river". Окрім музики і поезії настрій присутніх підігрівали чаєм та кавою.

В цей день відбулося і нагородження переможців конкурсу фотографів - аматорів, що представили свої роботи на виставці "Світ очима фотографа", яка була відкрита до Дня фотографа 12 липня 2013 року.

У виставці брали участь усі бажаючі, хто наважився представити на широкий загал свої фотороботи. Майже три місяці чернігівці мали змогу віддати свої голоси за найкращу фотографію. Переможцем у номінації «Найкращий фотограф» стала Ірина Дем'янченко, а найбільше голосів відвідувачів бібліотеки зібрала фотографія Маріанни Харді «Дай мені подзвонити». Друге місце посіли роботи Ігоря Леонтьєва, а третє розділили Зоряна Вічкань та Ганна Команда.

/Files/images/dlya_novin/4ne7dfsos8emzwcs4n9pdysoszemiwfordemfwcs4gbpbcgt1oopbx6oszeabwfi4n6pbxsos5eapwcs4n3nyee.gif

Незабаром буде оголошена тема нової фотовиставки. Слідкуйте за нашими анонсами на сайтах Чернігівської центральної міської бібліотеки ім. М.Коцюбинського та Першого Чернігівського фотопорталу (http://chernihiv.eu/).

На інтернет-сторінках:

Перший Чернігівський фотопортал