Творча зустріч з акторами Молодіжного театра

/Files/images/pod_2013/МолодежкаCIMG1877.JPG
8 жовтня
в
Центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулася творча зустріч з акторами Чернігівського Молодіжного театру. Тема зустрічі - прем'єра нового сезону, вистава за п'єсою румунського драматурга Михайла Себастьяну «Безіменна зірка» у постановці львівського актора і режисера Богдана Ревкевича, а також відповіді на запитання, розповідь про свої подальші плани і проблеми.

Побачитися зі своїми улюбленими глядачами прийшли: Заслужений артист України Олексій Биш, Микола Бичук, Інна Атрощенко, Іванна Теплінська та Євген Сидоренко.

- Ми сьогодні відроджуємо трохи забутий жанр творчих зустрічей, які проводилися ще в радянські часи, і нам дуже приємно бачити ваші очі, і дуже приємно спілкуватися з вами, говорити про нашу творчість, про наше мистецтво. Деякі чиновники сьогодні заявляють, що театр не потрібен. Це велика помилка. Так можна зробити не потрібними і бібліотеки, а потім і школи ... Театр буде відроджуватися з нових паростків у різних своїх проявах і ніколи не помре, - зазначив на початку зустрічі Олексій Биш.

Зустріч розпочалася переглядом сюжету про прем'єрну виставу, який підготував талановитий телевізійний журналіст Іван Матвєєв для чернігівського обласного телебачення.

/Files/images/pod_2013/МолодежкаCIMG1894.JPG/Files/images/pod_2013/МолодежкаCIMG1902.JPG/Files/images/pod_2013/МолодежкаCIMG1904.JPG/Files/images/pod_2013/МолодежкаCIMG1895.JPG

На інтернет-сторінках:

Gorod.cn.ua - Портал Чернігова