Творча зустріч з відомим письменником і видавцем
Володимиром Шовкошитним

/Files/images/pod_2014/ШовкошитнийCIMG3665.JPG

Днями Чернігів відвідав відомий український письменник і видавець Володимир Федорович Шовкошитний. Зустріч відбулася в читальному залі ЦБ ім. М.М.Коцюбинського, який був заповнений вщент. Серед слухачів були люди поважного віку й молодь. Говорили про сучасний стан літератури та нові книжки. Володимир Федорович презентував видавництво «Український пріоритет», директором якого він є.

– У мене ніколи не було проблем з тим, щоб надрукуватися і розповсюдити свої книги, – зазначив Володимир Шовкошитний. – Зараз побутує думка, що поезію не купують. А я кажу, що це неправда. Люди хочуть читати, і саме книги українських авторів. Наше видавництво єдине без жодної копійки інвестицій і без кредитів за два роки видало понад 70 назв українських книг. І я єдиний видавець в Україні, який «збиває» ціни, як тільки можна.

У видавництві «Український пріоритет» друкуються як знані автори - символи української літератури, так і нові імена. На зустрічі були презентовані роман «Пророк»Олеся Ульяненка, новий роман Павла Вольвача «Хрещатик-Плаза», який є своєрідним продовженням його попередньої книги «Кляса», «Бранці землі, або Нашестя змій» Володимира Коскіна, роман «Душа жіноча» та казка «Для чого людині серце» Анатолія Дімарова, роман-таро «Сьомий аркан» Надії Степули, дитяча книга «Вітамінка доброти» Маргарити Бордонос та ін.

/Files/images/pod_2014/ШовкошитнийCIMG3705.JPG

Зі своїх авторських книг Володимир Шовкошитний представив аудиторії публіцистичний твір «Герої народжуються на могилах героїв» про перепоховання Василя Стуса, Юрія Литвина і Олекси Тихого з Пермської губернії в Україну в 1989 році. Крім того, презентовано романи «Мерехтіння зникань» та «Білий кречет» (про отамана УПА Тараса Бульбу-Боровця). Остання ввійшла до історичного роману-дилогії «Кров – свята», за яку Володимир Шовкошитний отримав міжнародну премію Василя Стуса. Автор привіз також збірку поезій «Торкнутися небес».

Читачок приємно вразила вітальна листівка видавництва “Український пріоритет” присвячена українським жінкам. В оформленні листівки використано малюнок Тамари Урсу та найкращі вірші Василя Стуса, Павла Мовчана, Володимира Барни, Віктора Баранова, Володимира Шовкошитного ,Сергія Пантюка та інших.

/Files/images/pod_2014/ШовкошитнийCIMG3683.JPG


Підбірку книг видавництва "Український пріоритет" Володимир Шовкошитний подарував ЦБ ім. М.М. Коцюбинського. Дякуємо, пану Володимиру.

/Files/images/pod_2014/ШовкошитнийCIMG3669.JPG/Files/images/pod_2014/ШовкошитнийCIMG3671.JPG/Files/images/pod_2014/ШовкошитнийCIMG3699.JPG/Files/images/pod_2014/ШовкошитнийCIMG3659.JPG

На інтернет-сторінках:

Високий Вал

Кiлькiсть переглядiв: 701