/Files/images/polskiy_klub/КунноваCIMG8570.JPG


12 жовтня 2014 року в читальному залі бібліотеки ім.М. Коцюбинського відбулося перше засідання Польського клубу. На зустріч прийшло багато людей(переважно молоді), які цікавляться Польщею, які вже побували в цій країні або хочуть туди поїхати.

/Files/images/polskiy_klub/Фото Ю.Лисої9706_n.jpg

Керівник клубу - Ірина Миколаївна Шевченко - журналістка, фотограф, викладачка польської мови.

Після її короткої розповіді про Польщу, члени клубу поділилися своїми власними враженнями від поїздок до цієї країни. Це визвало жваве обговорення серед учасників клубу.

/Files/images/polskiy_klub/Фото Ю.Лисої1932_n.jpgЗ метою звикання до звуків польської мови був продемонстрований польський мультфільм про герб, гімн і прапор Польщі. Слухачам було запропоновано запам'ятовувати вимову окремих польських слів і їх написання.

/Files/images/polskiy_klub/КунноваCIMG8583.JPG


Наприкінці засідання клубу виступила представниця Центру польської освіти UP-STUDY в Чернігові. Вона проінформувала слухачів про можливість навчання в Польщі і дала практичні поради як це зробити і куди звертатися.

/Files/images/polskiy_klub/КунноваCIMG8582.JPG/Files/images/polskiy_klub/о Ю.Лисої1937_n.jpg/Files/images/polskiy_klub/Фото Ю.Лисої9051_n.jpg

/Files/images/polskiy_klub/КунноваCIMG8590.JPG

На Інтернет-сторінках:

Високий Вал - Чернігівська загальнополітична газета

Кiлькiсть переглядiв: 307