Вшанування пам'яті Миколи Куліша

/Files/images/pod/заставка М.Куліш.jpg

17 грудня 2012 року
в центральній бібліотеці імені М. Коцюбинського відбувся захід на вшанування пам´яті українського драматурга та палкого речника української ідеї Миколи Гурійовича Куліша.

/Files/images/pod/Гальцева Т..jpg

Докладну біографічну довідку про цю видатну особистість української історії першої половини ХХ століття подала завідувачка бібліотеки-філії №1 Тетяна Аркадіївна Гальцева.

/Files/images/pod/Тетяна Дзюба.jpg

Цікавими фактами, своїм баченням та особистими роздумами, пов´язаними з постаттю М. Куліша поділилася з присутніми гостя бібліотеки - Тетяна Анатоліївна Дзюба, письменниця, викладач, літературознавець і журналістка. Принагідно Тетяна Анатоліївна презентувала бібліотеці свою нову книгу "Спрага народу, спрага Вітчизни", яка має стати вагомим внеском в наукову україністику.

/Files/images/pod/кн.в. М.Куліша.jpg

До заходу була підготовлена книжкова виставка "...Не випускав з рук українського пера"

Про наш захід: