"Мова - душа народу"

/Files/images/pod_2013/Изображение 253.jpg

21 лютого в ЦБ імені М.Коцюбинського до Міжнародного дня рідної мови проходило засідання за "круглим столом" - "Мова - душа народу".

/Files/images/pod_2013/Изображение 257.jpg

На засідання були запрошені: Жила Світлана Олексіївна - доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри української мови і літератури Чернігівського національного державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка,
Адрусишин Ірина Степанівна - старший викладач кафедри української мови і літератури Чернігівського національного державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка,

/Files/images/pod_2013/s87284897.jpg

Єрмоленко Ольга Іванівна
- вчений секретар літературно-меморіального музею-заповідника М.Коцюбинського,

/Files/images/pod_2013/Изображение 260.jpg

Пакалюк Тетяна Іванівна
- викладач хімії, дитяча письменниця,

/Files/images/pod_2013/Изображение 250.jpg/Files/images/pod_2013/Изображение 259.jpg
студенти філологічного факультету Чернігівського національного державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Відкрили захід: головний бібліотекар відділу обслуговування - Скирська Наталія Володимирівна та бібліотекар відділу обслуговування - Хорошок Наталія Олександрівна.

На засіданні обговорювалися такі питання:

• як має ставитися людина до рідної мови
  • шляхи розвитку рідної мови
  • чому державною мовою має бути рідна мова народу
  • суржик - "хвороба"
  • чому суспільство має знати державну мову бездоганно

Також звучали вірші відомих українських авторів у виконанні завідувачки відділом комплектування та обробки літератури Брагінець Світлани Іванівни.

/Files/images/pod_2013/P2010004.JPG

Відвідувачам була запропонована книжкова виставка "Раби - це нація, котра немає слова, тому й не може захистить себе" О.Пахльовська", яку підготувала провідний бібліотекар читального залу Клименко Галина Василівна.