/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0015.JPG

В центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з письменницею Оленою Печорною, яка зворушила серця українських читачів своїм бестселером "Грішниця".

/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0019.JPG

Зустріч розпочав Сергій Вікторович Дзюба, журналіст, письменник. Він розповів про стан українського книговидавництва та книгорозповсюдження і. зокрема, ознайомив з кращими, найбільш читаними українськими письменниками, лауреатами Міжнародного конкурсу "Коронація слова - 2012", Національної премії ім.Т.Г. Шевченка 2013 року, "Книжка року 2012", Книга року "ВВС - 2012", премії імені М.В. Гоголя - 2013, премії імені Б. Нечерди, премії "Форум видавців - 2012", дитячої книжкової премії "Левеня - 2012", літературної нагороди "Золоті письменники України".

/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0033.JPG

І представив лауреата премії імені О. Гончара та імені М. Коцюбинського молоду українську письменницю, нашу землячку - Олену Печорну.
З Оленою Печорною Сергій Дзюба познайомився ще, коли Олена була школяркою і надіслала на Обласний літературний конкурс для дітей та молоді свої перші оповідання. Ще тоді Сергій Вікторович відмітив неабиякий хист і майстерність написання для юної дівчини.

/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0045.JPG

Олена Печорна
за фахом педагог, виховує двох дітей. Освіту здобула в Ніжинському педагогічному університеті ім. М.В. Гоголя, філологічний факультет. Працювала вчителем української мови та літератури в м. Славутич. Писати почала з самого дитинства, а за роман взялась лиш у декретній відпустці, коли був вільний час. "Про жанр навіть і не задумувалась - що серце підкаже, те й писала", - згадує вона.

І ось написала вже другу книгу "Кола на воді" з не менш трагічним сюжетом. "Хочеться писати про людей і для них, писати про те, що хвилює чи навіть болить, а ще відчувати, що це комусь потрібно," - говорить Олена Печорна. Авторка розповіла про шлях створення і написання книги. Розповідь Олени була дуже живою і емоційною. Для всіх присутніх була можливість придбати книгу з автографом автора.

/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0068.JPG/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0023.JPG/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0044.JPG/Files/images/pod_2013/ПечорнаCIMG0078.JPG

На інтернет-сторінках: Авторка бестселерів - сільська бібліотекарка. - Хвиля десни