Абонемент


Один з найбільш затребуваних підрозділів відділу обслуговування, популярний, найбільш зручний для користувачів.

Він гостинно приймає всіх бажаючих. Тут Ви можете отримати книги і журнали додому. Фонд відділу – універсальний, налічує 37 400 примірників (книги, альбоми, брошури, періодичні видання). У фонді вітчизняна та світова класика, історичні романи, фентезі, детективи, книги з економіки, філософії, права, літературно – мистецькі та популярні журнали.

Абонемент – це не тільки місце видачі та обміну книг, це і місце зустрічей і вирішення особистих проблем відвідувачів, місце, яке сприяє духовному спілкуванню людей. Індивідуальна робота з користувачем – один з напрямків роботи абонемента. Книжкові виставки, тематичні добірки, поличкові роздільники – важливі орієнтири книжкового світу абонементу. Тут все зроблено для того, щоб кожна людина в атмосфері тепла, доброти і уваги знайшла саме ту книгу, яка їй потрібна.

Абонемент підтримав громадський рух - буккросинг (обмін, процес звільнення книг), започаткувавши в 2012 році у ЦБ ім. М. Коцюбинського книжкову виставку "Прочитав - передай іншому". На ній знаходилися книги та журнали призначені для вільного обміну.

Сторінка буккросингу

До ваших послуг:

  • Подовження терміну користування літературою;
  • Видача документів за конкретним попитом;
  • інформація про нові надходження у фонд

Зав.відділом обслуговування
Телефон: (0462) 770 - 005
Час роботи: Пн.- Пт. 10:00 – 18:00 без перерви
Сб. 10:00 - 18:00
Вихідний день: Неділя
Санітарний день: Останній вівторок кожного місяця

Кiлькiсть переглядiв: 1267