Програма ПОЛіС (Поліція і Спільнота) у бібліотеці

/Files/images/poltsya__splnota/1442815018_flaera3.jpg /Files/images/poltsya__splnota/2058da9ec4_m.jpg

Міжнародна організація IREX оголосила конкурс у 12 містах України на участь у програмі ПОЛіС (Поліція і Спільнота), яка є частиною проекту «Залучення громадськості до реформ».

До участі були запрошені бібліотеки, громадські організації, коворкінг центри, культурні та молодіжні платформи, які прагнуть долучитись до розбудови відповідальної співпраці громади та поліції заради безпеки та розвитку своїх міст.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Бібліотеки Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи взяли участь у цьому проекті. Переможцями стали: центральна міська бібліотека імені М.Коцюбинського та бібліотеки для дітей міської централізованої бібліотечної системи. Програма має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає,зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

Такі зустрічі дадуть можливість особисто та в неформальній обстановці поспілкуватись з патрульними, дізнатись про реформу Національної поліції та обговорити проблеми своїх міст.

Презентація всеукраїнської ініціативи "ПОЛІС" ("Поліція І Спільнота")
Програма заходів

Запрошуємо всіх бажаючих на заходи до наших бібліотек!

Календар заходів
9.09.2016 -"Дорожня азбука малятам" гра- подорож 7.10.2016 - «Місто безпечне» гра-квест 7.10.2016 - Проект ПОЛІС у дії
27.10.2016 - "Жива бібліотека" з поліцейським 3.11.2016 - Вулична акція "Нова поліція застерігає" 4.11.2016 - Фотоклуб розкриває юридичний бік зоймки
Фотоконкурс