"Англійська для пенсіонерів: вчитись ніколи не пізно"

Кордони моєї мови означають кордони мого світу.

Людвіг Вітгенштайн

/Files/images/anglyskiy_f-t/images.jpg/Files/images/anglyskiy_f-t/Наша бібліотека підтримує.jpg

Президент оголосив 2016 рік Роком англійської мови

/Files/images/anglyskiy_f-t/learning-English.jpg

Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Популярність англійської можна зв'язати ще і з тим, що це мова туристичної сфери. Люди, які планують зарубіжну поїздку і володіють англійською мовою, майже завжди впевнені, що не будуть відчувати труднощів при спілкуванні з місцевим населенням. Поширення Інтернету також сприяло зміцненню позицій англійської мови у світі. Більше 80% сайтів в Інтернеті існують саме англійською мовою, і спілкування людей з різних країн у всесвітній мережі також англійською. Отже, володіти англійською - бути сучасним.

ЦБ ім. М. Коцюбинського активно підтримує Рік англійської мови в Україні. У грудні 2015 року в безкоштовному навчальному закладі "Університет 60+" було відкрито філологічний факультет з вивченням англійської мови на початковому рівні.

Викладачі: Тетяна Єфіменко, провідний бібліотекар відділу обслуговування, Олена Рахно, бібліотекар бібліотеки-філії № 3 для дітей.

5.01.2016 English - для подорожей і спілкування з онуками

11.03.2016 Вивчай англійську мову - виходь у світ

На зустрічах ЄВРОклубу 20.02.2016, 5.03.2016, 19.03.2016 присутні мали змогу подорожувати цікавими місцями Лондона та Шотландії. Екскурсію проводила Олена Рахно українською та англійською мовами.

23.05.2016 Перший випуск філологічного факультету з вивчення англійської мови на початковому рівні "Універститету 60+"

Інформація про курси, мовні школи та інші можливості вивчення англійської мови у м.Чернігові

/Files/images/anglyskiy_f-t/Лондон.jpg /Files/images/anglyskiy_f-t/brand_11.png /Files/images/anglyskiy_f-t/d7a270c.png /Files/images/anglyskiy_f-t/logo.jpg /Files/images/anglyskiy_f-t/logo_ua.png
Центр іноземних мов "ЛОНДОН" Приватні мовні курси Освітній центр "Satori" Центр "Успіх: навчання та розвиток"Перші київські державні курси іноземних мов
/Files/images/anglyskiy_f-t/студия розУмка.jpg /Files/images/anglyskiy_f-t/школярик.jpg /Files/images/anglyskiy_f-t/планета знань.jpg /Files/images/anglyskiy_f-t/yes.jpg /Files/images/anglyskiy_f-t/logo_ABC.jpg
Студія "РозУмка"Центр Развития "Школярик"Центр вивчення англійської мови "Планета знань" Школа англійської мови "’YES School"Центр мов АВС
/Files/images/anglyskiy_f-t/th_file_4f609a933a288.jpg Безкоштовні курси англійської мовиБезкоштовні курси англійської мови для пенсіонерів/Files/images/anglyskiy_f-t/WOA.jpg
I Love English! Студія англійської мовиРепетиторський центр "Ноосфера"Благодійний фонд «Захистимо Україну!»Університет "60+"
у Чернігівській ЦБ ім. М. Коцюбинського
Інформаційний центр "ВІКНО В АМЕРИКУ" Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка

/Files/images/anglyskiy_f-t/1dc78c3_M.jpg

Корисні посилання:

GOGLOBAL – громадська організація, яка об’єднує людей навколо розуміння необхідності вивчення іноземних мов в Україні. Україна Speaking - це національна програма з популяризації та вивчення іноземних мов в Україні, яка координується командою Go Global. В рамках програми реалізуються проекти: Вчителі англійської мови – агенти змін; Англійська безкоштовно; GoCamps; Кіно мовою оригіналу.

British Council. Year of English - безкоштовні онлайн-ресурси, що допомагають дорослим, підліткам та дітям вивчати англійську. Серед ресурсів є відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання та граматики.

American English - електронний ресурс по вивченню англійської мови

Британская телерадикомпания BBC в рамках проекта Learning English записала целую серию видео, посвященную правильному британскому произношению. Каждому звуку посвящено отдельное видео, в котором объясняется характер и длительность этого звука, демонстрируются примеры положения речевого апgарата, а также примеры употребления звука в словах. Эту серию можно найти как на сайте, так и на YouTube-канале проекта.

5 найкращих кіносайтів для вивчення англійської мови

70 ценных ресурсов для всех, кто учит английский

Эти 50 английских фраз вам нужно знать перед тем, как ехать за границу. Записывайте!

Як вивчити англійську мову: покрокова інструкція і корисні ресурси

Як вивчити англійську без викладачів

Кiлькiсть переглядiв: 1682