2016 рік

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/12615654_951915814884457_8648532814049984733_o.jpg

19 травня 2016 року в мистецькій галереї ЦБ ім. М.М. Коцюбинського на відкритті фотовиставки "Палітра" Юлії Лисої зустрілися поціновувачі фотомистецтва.

Вже стало гарною традицією відкривати в мистецькій галереї бібліотеки персональні фотовиставки членів фотоклубу "Прекрасне поруч", що діє при бібліотеці. Це ніби творчий показник життя клубу. А ще цікаво спостерігати за зростанням майстерності його відвідувачів, реалізації їх творчих здібностей і самовираженні світосприйняття.

Фотоклуб "Прекрасне поруч", якому в листопаді минає 4 роки, об'єднує творчих людей різного віку, захоплених мистецтвом фотографування. Мета створення клубу - обмін досвідом і відкрите спілкування. За час існування клубу відкрито 3 звітних фотовиставки, 4 тематичних та 4 персональних.

Отже, сьогодні в мистецькій галереї Юлія Лиса представила 19 кращих фотографій, зроблених за останні п'ять років. В основу експозиції лягли краєвиди та архітектура Чернігівщини. Також є декілька робіт, зроблених у стилі «жанрове фото».

Юлія Лиса почала осягати фотомайстерність з 24 років. Спочатку самотужки, потім навчалася у відомого фотохудожника Валерія Шайгородського. Він був її першим вчителем. Згодом закінчила Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування за фахом "фотограф". Улюблені жанри фотографії: портрети, пейзажі та архітектура.

Фотовиставка працюватиме щодня з 9.00 до 17.30.

На інтернет-сторінках:

Перший Чернігівський фотопортал


Галерея ""Миттєвості життя" фотовиставка Марини Стрижак"

15 березня 2016 року у Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося відкриття персональної фотовиставки Марини Стрижак «Миттєвості життя». В експозиції представлені світлини гір, людей та архітектури. Архітектура перегукується з горами, гори з природою, природа з людьми та архітектурою.

Марина Стрижак закінчила у 2011 році Чернігівську ЗОШ № 7, зараз навчається в двох університетах: Чернігівському національному технологічному університеті за спеціальністю «Інноваційний менеджмент» та Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого за спеціальністю «Кінотелеоператор».

Її творчий шлях розпочався ще за шкільних років з фотогуртка «Пошук». "Фотографія для мене не просто хобі, вона для мене щось більше, - каже молодий фотограф. Під час фотографування у мене піднімається настрій, я набираюся сил і енергії".

Як і у кожного фотографа, у Марини є улюблені жанри зйомки: портретне фото, пейзажі та деталізована зйомка. Вона мріє про те, щоб її фотороботи приносили радість людям, щоб дивлячись на фото, вони могли повертатися в приємні спогади минулого.

I«Миттєвості життя» Марини Стрижак

Відеосюжет СІВЕР-центр

На інтернет-сторінках:

Хвиля Десни

Час Чернігівський

СелявІ

Перший Чернігівський фотопортал

Фотовиставку можна відвідати щоденно з 15 березня до 15 квітня
з 9:00 до 17:30
( м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22, тел. (0462) 775-120)
Вхід вільний.


/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/10915179_1556651667885699_4257473779592568004_n.jpg

Сьогодні, 3 березня 2016 року в мистецький галереї ЦБ ім. М.М. Кцюбинського "Вернісаж у бібліотеці" відкрито віртуальну персональну виставку фотонатюрмортів чернігівської фотохудожниці Інни Буглак.

Натюрморт - найважчий жанр фотографії не тільки для зйомки, але і для розуміння. Жанр, в якому абсолютно все залежить від фотографа. Справжній натюрморт можна тільки створити, його не можна побачити в житті. Натюрморт треба уважно розглядати, придивлятися, поринати в нього. Справжній натюрморт - це емоційний символ і сприймається головним чином на рівні відчуттів. Це тільки зовні натюрморт демонстрація речей. Через натюрморт можна висловити почуття і настрій людини. Він буває сумним і смішним, гумористичним і драматичним, ліричним і веселим. Художній фотонатюрморт дає людині можливість отримати естетичне задоволення від споглядання картинки.

Є натюрморти як прикраси стін, є як реклама, є підглянуті в реальному житті, а є натюрморти як чиста гра уяви. Світ, в якому фотограф за допомогою самих звичайних речей створює свій незалежний художній простір. Такі натюрморти можна назвати авторськими.

Ті, хто цікавиться цим жанром мистецтва, запрошуємо переглянути віртуальну персональну виставку чудового, талановитого фотохудожника Інни Буглак, натюрморти якої відрізняють високий художній рівень, ліричність і в той же час вони несуть свою філософію, змушують поміркувати про красу навколишнього світу, про вічність.

Інна Буглак народилася в Чернігові, закінчила Чернігівський національний технологічний університет, працює фотографом, член Національної спілки фотохудожників України. Улюблене захоплення - фотонатюрморт - з'явилося не випадково. В 2012 році Інна Буглак прийшла до фотоклубу «Прекрасне поруч», що діє при Чернігівській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського, і після декількох місяців відвідування клубу його керівник, голова Чернігівського обласного відділення НСФУ Микола Турчин відмітив її роботи із предметними композиціями. «На той час вони були досить прості і я не знаходила в предметах майже нічого цікавого, але порадою щодо розвитку одного напряму скористалась, - каже Інна. Пройшло небагато часу, як я дуже захопилась зйомкою натюрмортів і продовжую знімати їх зараз. Тож за відкриття в мені натюрмориста я завдячую фотоклубу «Прекрасне поруч» та його керівникові Миколі Павловичу».

Мета творчих фоторобіт Інни Буглак - не просто показати красу форм і фактур, поділитися з глядачем чарівністю квітів і предметів, їх декоративністю. Фотохудожниця створює місткі, багатошарові образи, ділиться з глядачем своїми емоціями і асоціаціями. Володіючи внутрішнім відчуттям гармонії, ритму, відчуттям простору і світла, Інна створює чудові натюрморти, в яких розкриває не тільки красу речей, але разом з тим і світ людини, його думки і почуття.

Приємного споглядання і до нових зустрічей. Будемо вдячні отримати Ваші відгуки.

Галерея "Віртуальна виставка фотонатюрмортів Інни Буглак"

Кiлькiсть переглядiв: 1719