2017 рік

/Files/images/pod_2017/22,06,2017 740114_o.jpg

Молодий чернігівський художник Володимир Кравченко 22 червня в мистецькій галереї "Вернісаж у бібліотеці" презентував свою нову персональну виставку художніх робіт "Акварель".

Володимир Кравченко - давній друг і прихильник нашої бібліотеки. Ще, коли Володимир був студентом ЧНПУ, він уперше представив свої роботи в мистецькій галереї бібліотеки "Вернісаж у бібліотеці". З того часу традиційно щороку влітку до дня свого народження художник представляє свій новий творчий доробок. Цього року - це художні твори в техниці акварель. Експозиція нараховує 14 робіт в різних жанрах живопису: портрет, пейзаж, натюрморт.

Вхід вільний
Відвідати можна з 10:00 до 17:30, крім середи
ІІ поверх, читальний зал


/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/Фото Л. Виленского.jpg

6 квітня у читальній залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського відбулося відкриття персональної фотовиставки Наталії Василинчук «Трояндовий рай». Було представлено 22 світлини, на яких зображені троянди, різні за видами, кольором та настроєм, котрий авторка передала рядками віршів видатної української поетеси Ліни Костенко.

- За спеціальністю я - лікар-фізіотерапевт. Після закінчення Київського медичного інституту имені О. Богомольця працюю у Чернігівській обласній дитячій лікарні, нині завідую фізіотерапевтичним відділенням. До речі, в моїй сім’ї всі лікарі: і тато, і мама, і чоловік, і син. Коли на роботі весь час стикаєшся з чужим горем, відчуваєш потребу в позитивних емоціях. Для мене це фотографування. З дитинства любила малювати, клеїти, ліпити, співати. Мої батьки намагалися сформувати у мене відчуття прекрасного. Художника з мене не вийшло, але потреба якось виразити себе у мистецтві залишилася. І коли багато років тому батько подарував мені фотоапарат «Зеніт-TTL», зрозуміла – це моє.

Вже чотири роки я відвідую фотоклуб «Прекрасне поруч» при Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського. Раніше я брала участь у спільних фотовиставках, які проводив фотоклуб. У січні була моя перша маленька виставка в читальному залі бібліотеки, яка мала назву «Лежать сніги – я виглядаю весну». Вона складалась з світлин загадкових зимових вікон. Взагалі я дуже люблю поєднувати свої фотографії з віршами відомих та зовсім невідомих поетів.

Рік тому, на превеликий жаль, пішла з життя моя мама, Валентина Михайлівна. Мені хотілося в пам’ять про неї зробити фотовиставку зі світлин її улюблених троянд. Фотографувала їх де тільки могла: і у своєму саду, і у родичів, і у сусідів та на клумбах нашого міста. До фотографій замість назв я підібрала уривки з віршів моєї улюбленої поетеси Ліни Костенко. І епіграфом до виставки взяла її слова: «І є природа. І немає смерті. Є тільки різні стадії буття».

Дякую всім моїм рідним і друзям, що вони в мене є, бо вважаю, що кожен з них якимось чином допоміг мені створити цю фотовиставку.

Наталія Василинчук

Виставка триватиме до кінця квітня місяця.
Відвідати можна з 10:00 до 17:30, крім середи
Вхід вільний.


В очікуванні весни...

Фотовиставка Наталії Василинчук

/Files/photogallery/8821/15936801_225475211195157_6480259658753470931_o.jpg

З тих пір, як 30 років тому батько подарував мені фотоапарат, життя без фотозйомки вже не уявляю. Дуже люблю фотографувати красу природи - квіти, пейзажі, мрію робити хороші душевні портрети.

З 2013 року відвідую фотоклуб «Прекрасне поруч» при Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського. Дуже вдячна і керівникам фотоклубу - Турчину М. П., Хромушину Ю. М., Кошмалу В. М., координатору фотоклубу Олені Кунновій, і кожному фотоклубівцю за навчання і обмін безцінним досвідом фотомистецтва. Спілкуючись з прекрасними творчими людьми, фотографуючи прекрасне, розумієш - життя прекрасне!

А мій зимовий настрій знайшов своє відображення в фотографіях казкових і таємничих вікон та чудових морозних візерунків. Ці фотографії були представлені на виставці «Лежать сніги - я виглядаю весну» ​​в читальному залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського.

Наталія Василинчук

Виставка триватиме до кінця січня місяця.
Відвідати можна з 10:00 до 17:30, крім середи.
Вхід вільний.

Кiлькiсть переглядiв: 1717