Книжкові колекції

Кожна бібліотека має у своїх фондах книги, якими може пишатися. Колекції цінних видань є і в Центральній міській бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського.

«БІБЛІОТЕКА АВТОГРАФІВ»

Центральна міська бібліотека ім. М.М. Коцюбинського пропонує Вашій увазі книжкову колекцію «Бібліотека автографів» - книги з автографами та пам’ятними написами. Ці книги були подаровані Центральній міській бібліотеці поетами та письменниками, діячами культури та мистецтв, краєзнавцями і просто читачами, які відвідали нашу бібліотеку. Ми зберігаємо книги з дарчими написами Павла Тичини, Ірини Коцюбинської, Абрама Кацнельсона, Михайла Слабошпицького, Олександра Балабко, Надії Галковської, Сергія Дзюби…

Той факт, що сам автор тримав книгу в руках, залишив на ній свій автограф, робить її особливою, єдиною в своєму роді, надає їй подвійну цінність . Власноручні дарчі написи відомих діячів мистецтва, літератури та суспільства на книгах дозволяють розширити уявлення про контакти авторів з сучасниками, про книжкові дари бібліотеці. Для бібліотеки ці книги стають унікальними.

Матеріал розташований за алфавітом прізвищ авторів автографів. У рамках біобібліографічної довідки може бути описано декілька автографів чи просто перелічені книжки з ними.
В нашій бібліотеці є автографи в фондах абонементу і читального залу.

Маємо надію,що рукописна інформація на книжках про книгу та її власника, а також особу-дарувальника буде корисною для спеціалістів і широкого кола читачів, які вивчають історію рідного краю, цікавляться літературою, книгодрукуванням.

Персоналії

Кiлькiсть переглядiв: 1172