2015 рік

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/10441013_1045546478884927_264748323505182724_n.jpg

18 червня в мистецькій галереї "Вернісаж у бібліотеці" Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22) відбулося відкриття звітної виставки фотоклубу «Прекрасне поруч». На ній представлені роботи 19-ти найактивніших відвідувачів фотоклубу в різноманітних жанрах: краєвиди, портрети, натюрморти тощо.

Фотоклуб «Прекрасне поруч» було засновано головою Чернігівського обласного відділення Національної спілки фотохудожників України Миколою Турчиним та відомим фоторепортером Віктором Кошмалом. Перше засідання відбулося 22 листопада 2012 року. За час свого існування фотоклуб об’єднав фотолюбителів Чернігова у дружній творчий колектив.

Члени фотоклубу, люди різного віку і професій, двічі на місяць збираються у читальній залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. На засіданнях фотоклубівці під керівництвом Миколи Турчина та Віктора Кошмала опановують секрети фотомайстерності, показують свої роботи і просто спілкуються.

Особливу подяку фотоклуб «Прекрасне поруч» висловлює Юрію Хромушину, заслуженому журналісту України, члену НСФХУ, який змушений був переїхати до нашого міста з Луганська через трагічні події на сході країни. У жовтні минулого року Юрій Миколайович провів незабутню творчу зустріч з членами фотоклубу «Прекрасне поруч», і з тих пір став уважним наставником та добрим другом фотоклубівцям.

За невеличкий період свого існування фотоклуб «Прекрасне поруч може пишатися продуктивним творчим життям. Наразі фотоклуб відкриває третю звітну фотовиставку. Четверо членів фотоклубу: Владислав Тугучов, Ольга Шеремет, Андрій Майковський та Василь Катіман вже проводили свої персональні фотовиставки. Роботи фотоклубівців можна було побачити на загальноміських фотовиставках та Міжнародній фотовиставці газети «День» у Києві, на сторінках міських та обласних газет та в загальноукраїнському журналі «Photographer».

Відвідувачка фотоклубу Інна Буглак у 2014 році стала членом Національної спілки союзу фотохудожників України. Деякі фотоклубівці стали професійними фотографами.

У Фейсбуці працює відкрита група фотоклубу «Прекрасне поруч». Це своєрідний літопис його творчого життя. Ви можете переглянути фотографії, публікації та інші цікаві пости. Посилання: https://www.facebook.com/groups/295916453852678/

Фотоклубівці на цьому не зупиняються, мають творчу наснагу та рухаються вперед, до нових досягнень!

Фотовиставку можна відвідати щоденно з 9:00 до 17:30
( м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22, тел. (0462) 775-120)
Вхід вільний.

Андрій Майковський

В рамках заходів до вшанування пам’яті Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які загинули під час масових розстрілів 18-20 лютого 2014 року розпочалась низка мистецьких заходів, присвят, виставок та презентацій у багатьох містах України.

19 лютого 2015 року відбулося відкриття фотовиставки Андрія Майковського "Україна. Єдина душа". Виставка фоторобіт “Україна. Єдина душа” містить 18 ландшафтних та архітектурних фоторобіт з різних куточків України, що демонструють яскраві й відомі об'єкти, які в той же час є типовими елементами художнього образу та історії України як єдиної країни. Єдина історія, уособленням якої є фортеці, кожна з яких в свій час ставала форпостом боротьби українців за свободу, мурована архітектура, найяскравішим уособленням якої в Україні є храми - стрижень містобудування по всій Україні протягом століть, етнічна сільська архітектура, єдина для всій країни, та оспівані “мальовничі пейзажі” - лани, ставки, гаї, гори - любов до яких є душою українського народу “від Сяну до Дону”. Світлини наочно доводять, що в нашій країні, крім єдиного народу, є також єдина культура, історія, архітектура, єдина природна душа. Єдина Україна.

Андрій Майковський - відвідувач фотоклубу "Прекрасне поруч", фотомандрівник, ландшафтний та архітектурний фотограф, мешкає у м. Чернігів. 37 років. За освітою і досвідом роботи – інженер-дорожник, професійний управлінець, сертифікований коуч, підприємець.

Фотографує з 7 років. Улюбленими жанрами у фотографії завжди були природа, ландшафти та архітектура, в чому постійно вдосконалювався і продовжує розвиватися, вивчаючи техніку фотографії та обробку фото. Знаходить сенс фотографії у тому, щоб поділитися побаченим з іншими людьми. Стиль фотографії - віддзеркалення світу, частиною якого людина є, але в якому наразі вона відсутня, де вона тільки що була або де ось-ось з’явиться.

Фотовиставку можна відвідати щоденно з 9:00 до 17:30 ( м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22, тел. (0462) 775-120) Вхід вільний.
На інтернет-сторінках:
Відеосюжет ТРА "Новий Чернігів"
"Біла хата" інтернет-видання для всієї родини, м. Чернігів
СІВЕР-центр - Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія