/Files/images/BookNews_chitalnogo_zalu/BookNews ЛОГО.jpg

Неабияке задоволення приносять нові книги, коли надходять у бібліотеку. Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство.

Усі полюбляють казати, що всіх книжок на світі не прочитаєш. Але цього і не треба. Можна читати лише те, що подобається, і те що корисно.

А ще кажуть, що всіх книг не купиш, а в бібліотеці нових книг немає. Хочемо заперечити. До бібліотеки надходять і світові бестселери, і сучасна українська книга, і газети та журнали. І щоб переконати вас у цьому, ми відкриваємо книжкову полицю «BookNews читальної зали» на сайті та на сторінці бібліотеки у Facebook, де будемо знайомити вас з новими та цікавими книгами, що надходять до читальної зали.

"Я воскрес, щоб із вами жити..."
до 85-річчя
Василя Симоненка
"Словник говіркових, розмовних, рідковживаних та застарілих слів української мови"
Миколи Ткача вже у бібліотеці!
7 КНИГ
ДЛЯ ВСІХ, ХТО ХОЧЕ ПРАВИЛЬНО ТА КРАСИВО РОЗМОВЛЯТИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
10 КНИГ ПРО ТЕ, ЯК ЖИТИ ПОРУЧ З ІНШИМИ Книги про Героїв Майдану
Знай, люби, бережи! Пережити карантин: домашнє насильство "Бережи українське - носи вишиванку" Ліна Костенко
до Дня вишиванки
Хай дитинство буде щасливим!
до Міжнародного дня захисту дітей
Видання видатної української поетеси Ліни Костенко з фонду бібліотеки
"Короновані словом" літератори Чернігівщини "Благодійники з роду Терещенків" - виставка до лекції на Безкоштовних курсах української мови 8 липня українці відзначають ДЕНЬ РОДИНИПОЛ ЕКМАН для батьків
Дбайливим батькам дошкільнят та першачків На замітку батькам підлітків