/Files/images/банер буквоїд.jpg Буквоїд - книжковий портал

Найбільш актуальні події в сфері української літератури. Вся інформація про українських письменників, видавництва, літературні агентства й видавцях, а також усе про книжкові мережі й магазини України. Онлайн-бібліотека добутків українських авторів.

EDUkIT - інформаційно-освітня інтернет-платформа

Команда проекту EDUkIT надає унікальну можливість пройти підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання онлайн всім школярам, абітурієнтам і випускникам минулих років, електронні версії збірників завдань до ДПА 4кл., 9кл., 11кл., електронні підручники для 10 класу.

/Files/images/банер Друг читача.jpg Друг читача - газета та веб-портал

«Друг Читача» – книжковий ресурс, який розповідає про українські книжки, новини українського ринку, анонсує цікаві події, рецензує книжки. Ви можете долучитися до книжкового процесу, рецензуючи те, що прочитали.

/Files/images/банер Літакцент.jpg ЛітАкцент - спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія» та видавництва «Темпора»

«ЛітАкцент» — видання, покликане бути провідником у світі сучасного письменства. Той, хто має смак до гарної літератури і хоче зіставити свої оцінки новинок із судженнями літературознавців («реєстрових» і «новобранців») – може зазирнути на цей сайт.

/Files/images/баннер гоголівська академія.jpg Гоголівська академія - ВІД РУКОПИСУ ДО КНИЖКИ

Проект був започаткований у 2005 році як творча лабораторія для письменників, критиків і читачів. Зараз функціонує як літературний сайт і як літературний альманах. ТУТ ви можете надрукувати свої твори, прочитати кращі твори молодої української літератури, отримати відгуки зацікавлених і доброзичливих критиків, залишити свої враження і думки, поспілкуватися з колегами по творчості, отримати можливість надрукуватися у альманаху.

/Files/images/банер Захід-Схід.jpg ЗАХІД-СХІД - мистецько-літературний портал

Інтернет-часопис "Захід-Схід" складається з дев'яти тематичних розділів: Історичний портал: подаються прозові, документальні, аналітичні а також поетичні тексти на історичну тематику; Силуети: галерея художніх робіт; Під штандарами: номінативне означення рубрики можливе як андеграунд (але проекція даного літературного напрямку дуже умовна і розглядається, насамперед, у межах "Заходу-Сходу"); Пентакль: твори містично-філософської тематики; АКТ Аналітика. Критика Текст: есеїстика, аналітичні статті на літературні та мистецькі теми; Переклади; Просторове: розділ довільної теми (поезія і проза); Intermezzo: подаються твори коротких прозових форм; Пігмаліон studio: інтимна лірика та проза.

/Files/images/банер журналу всесвіт.jpg Всесвіт - український журнал іноземної літератури

Заснований у січні 1925 р. Миколою Хвильовим, Василем Елланом-Блакитним та Олександром Довженком.

/Files/images/банер Літературна Україна.jpg Літературна Україна - газета письменників України

«Літературна Україна» висвітлює найпомітніші події суспільного і культурного життя, а про найбільш резонансні й суперечливі друкує аналітичні та публіцистичні статті. Як літературне видання тижневик зорієнтує в широкому книжковому потоці, ознайо­мить з головними видавничими новинками, запропонує відгуки на найпомітніші з них.

/Files/images/банер Книгоспылка.jpg Книгоспілка - простий і зручний інструмент бути «в курсі» новин українського книговидання.

Це місце зустрічі видавців та читачів: книжкові новинки представляють самі видавництва усієї України, великі й малі, спеціалізовані та універсальні.
Відтепер ви не залежите від смаків власників книгарень, а можете на власний розсуд обирати тематику та жанр нових надходжень. Уподобані книжки можна замовити на сайтах видавництв або придбати в магазинах-партнерах, списки яких розміщені на сторінках-візитівках видавництв. «Книгоспілка» не торгує, а лише допомогає вам знайти бажану книжку.

/Files/images/банер Української літературної газети.jpg Українська літературна газета - інтернет-видання

Новини літературного життя України, статті, інтерв'ю, авторські поезія та проза, пародії. Архів номерів газети, коментарі, блоги.

Кiлькiсть переглядiв: 1645