Відділ методичної та бібліографічної роботи ЦБ ім. М.Коцюбинського організував загальносистемний творчий конкурс "Кращий логотип ЦБС", спрямований на підтримку та удосконалення позитивного іміджу бібліотек Чернігівської міської ЦБС.

Термін проведення творчого конкурсу з 4 березня по 1 листопада 2013 року.

Положення про конкурс

До вашої уваги презентація "Створимо логотип ЦБС разом!" з методичними рекомендаціями щодо створення логотипів.

Нещодавно підведено підсумки загальносистемного конкурсу «Кращий логотип Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи». До участі в творчому конкурсі були запрошені працівники ЦБС. Завдання конкурсу – створення логотипу ЦБС з метою формування фірмового стилю.

Працівники відділу методичної та бібліографічної роботи мультимедійно продемонстрували конкурсні роботи. Варто відзначити, що всі бібліотеки творчо попрацювали над створенням логотипу ЦБС, в основному учасники конкурсу зуміли відобразити головні складові бібліотеки.

Членами журі були проаналізовані конкурсні матеріали за критеріями, які визначені Положенням. Загальним рішенням журі переможця конкурсу не визначено. На сьогодні журі конкурсу не змогло зупинити свій вибір на жодному із запропонованих логотипів.

Кращими серед конкурсних робіт визнані логотипи підготовлені читальним залом центральної бібліотеки імені М.М.Коцюбинського, центральною бібліотекою для дітей імені О.П.Довженка, бібліотекою-філією № 5, бібліотекою-філією № 2 для дітей. До речі, всі подані роботи отримали критику від журі і потребують доопрацювання.

Організатори конкурсу дякують всім учасникам. Ідеї, розроблені конкурсантами, будуть використані у рекламній та видавничій діяльності бібліотек централізованої бібліотечної діяльності.

Логотип Чернігівської міської ЦБС є!

У 2013 році відділ методичної та бібліографічної роботи центральної бібліотеки імені М.М.Коцюбинського організував з метою формування фірмового стилю Чернігівської міської ЦБС загальносистемний конкурс «Створимо логотип ЦБС разом». В результаті на основі кращих конкурсних ідей творчою робочою групою був створений логотип для ЦБС. Мультимедійна візуальна презентація розробленого логотипу громаді міста відбулась у Всеукраїнський день бібліотек.

/Files/images/лого3.jpg

Графічний логотип на білому фоні має прямий та чорно-білий інверсний варіант (заміна білого на чорний). Форма і тема нашого логотипу дозволяє змінювати також розміри та схеми кольорів в залежності від застосування: при використанні у різних виданнях централізованої бібліотечної системи, рекламних, візуальних й інформаційних матеріалах, у всіх публікаціях, ділових паперах та при організації масових заходів.

Ключова основа логотипу відповідає місії бібліотеки як центру комунікацій, інтелектуального і соціального розвитку: стилізоване графічне зображення у верхньому векторі логотипу відкритої книги у променях сонця, що сходить, символізує ідею генерації і трансляції знань, інтелектуальність, духовне багатство, відкритість і загальнодоступність бібліотек.
Вишуканості логотипу надає зображення у нижньому векторі, яке нагадує одночасно краватку-метелика та два трикутники, що лежать горизонтально і дотичні вершин. Ці символи уособлюють початок чогось нового, творчість, шляхетність та інтелігентність.На логотипі вказано назву: «Чернігівська міська централізована бібліотечна система».

Завдяки новому графічному знаку ЦБС стала більш сучасною, розпізнавальною та естетично привабливою.

Авторська група:

• ідея логотипу Дудкіна Олена, Давиденко Михайло
  • художник Дудкін Валерій
  • комп`ютерний дизайн Кульченко Анатолій
  • обгрунтування символіки Сурніна Ганна.

/Files/images/dlya_novin/s37219127.jpg/Files/images/bblogrposb2012/Обкл. img241.jpg