Вернісаж у бібліотеці 2018 рік

Мільйони людей спостерігають за птахами у природних умовах. Хтось просто отримує від цього естетичне задоволення, хтось робить нотатки та замальовки, а більшість бере до рук фотоапарат. Зараз у світі набуло широкого розповсюдження таке хобі як бьордвотчинг. Назва цього захоплення походить від англійських слів «bird» (птах) і «watching» (дивитися, спостерігати).

/Files/images/fotoklub_prekrasne_poruch/ТугучовDSC_0945.JPG

Приємно зазначити, що у Чернігові є людина, яка вже кілька років через об’єктив вивчає орнітологію нашого краю, а також привозить гарні світлини птахів з-за кордону.

Владислав Тугучов має велику колекцію спійманих у кадр пташок. 16 світлин були представлені 26 квітня цього року у Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського під час відкриття його персональної фотовиставки «Птахи Чернігівщини».

Фотографувати Владислав Тугучов почав ще в дитинстві. З того часу з фотоапаратом не розлучався. Закінчив Національний медичний університет ім. О. Богомольця. Нині працює сімейним лікарем у поліклініці ЧМЛ № 3. Є активним членом фотоклубу «Прекрасне поруч» при Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського та Народного аматорського фотоклубу «Чернігів». Серед творчих здобутків Владислава Тугучова - дві персональні фотовиставки, участь у звітних виставках фотоклубів, перемога у фотоконкурсі «Симфонія зими», що проводився Першим Чернігівським фотопорталом спільно з Чернігівською міською бібліотекою ім. М. Коцюбинського.

Фотовиставку Владислава Тугучова «Птахи Чернігівщини» можна побачити у читальній залі Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22, другий поверх) протягом місяця у будь-який день, крім середи та державних свят, з 10-ї ранку до 18-ї вечора. Ласкаво просимо! Вхід вільний!