ЧИТАЙТЕ УКРАЇНСЬКУ ПРЕСУ В БІБЛІОТЕЦІ!

/Files/images/zal_perodiki/142436931_3714740028608710_2116584876887032371_o.jpg

Центральна міська бібліотека ім. М. Коцюбинського отримала СІЧНЕВІ НОМЕРИ передплатних видань. Завдяки благодійнику Олегу Заболотному читальний зал бібліотеки у 2021 році буде отримувати 16 найменувань газет та 12 журналів.

«Голос України», «Гарт», «Деснянська правда», «Деснянка», «Дебют», «День», «Експрес», «Історія плюс», «Літературна Україна», «Народний доктор», «Пенсійний кур’єр», «Праця і зарплата», «Психолог», «Слово Просвіти», «Соціальний педагог», «Українська літературна газета», «Україна молода», «Чернігівщина», «Семь дней», «Світ-інфо», «Дивослово», «Екологічний вісник», «Кіно-театр», «Колесо життя», «Міжнародний туризм», «Наука і суспільство», «Українська вишивка», «Українська культура», «Українська родина», «Український історичний журнал», «Бібліотечна планета», «Календар знаменних і пам’ятних дат».

Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте бібліотеку, знайдете корисну інформацію та цікаво проведете вільний час!