ЧИТАЙТЕ УКРАЇНСЬКУ ПРЕСУ В БІБЛІОТЕЦІ!

Періодичні видання Чернігівської центральної міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського

Періодичні видання, тобто газети та журнали, завжди були невід’ємною складовою частиною загального фонду Чернігівської міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського. У читальному залі бібліотеки для користувачів організовано відкритий, вільний доступ до друкованих видань. На 2021 рік бібліотека передплатила близько 35 назв газет та журналів, які користуються попитом серед користувачів бібліотеки. Вони є гарним додатком до книжкового фонду з історії, культури, етнографії, сучасності України.

Особливе місце займають сучасні журнали. Адже сьогодні далеко не кожен може дозволити собі передплатити додому улюблене видання. Проте прийти до бібліотеки може кожен бажаючий.

Суспільно-політичні газети «Голос України», «День», «Експрес», «Україна молода», «Пенсійний кур’єр», «Праця і зарплата», «Історія +» та журнали «Країна», «Український тиждень», «Новое время страны», «Українська родина», «Український історичний журнал» розкажуть про історію та сьогодення нашої країни.

Світ сучасної та класичної літератури, літературно-мистецьке життя України розкриють журнали «Дебют», «Всесвіт», «Київ», «Дзвін», «Радуга», «Літературний Чернігів», «Українська культура», «Кіно-театр» та газети «Українська літературна газета», «Літературна Україна», «Слово Просвіти».

З метою сприяння професійної діяльності фахівців різних напрямків бібліотека отримує наступні видання: «Дивослово», «Психолог», «Соціальний педагог», «Бібліотечна планета».

Особливою популярністю користуються пізнавальні видання: багаторічне зібрання журналу «Вокруг света. Українське видання», «Наука і суспільство», «Колесо життя», «Міжнародний туризм», «Екологічний вісник», «Народний доктор» та «Дім, сад, город».

Для тих хто, створює красу своїми руками, в бібліотеці є колекція різноманітних журналів з рукоділля: «Все о рукоделии», «Верена», «Сабрина», «Бурда», «Hand Made», «Українська вишивка» та «Вышиванка».

Хроніку життя громади міста та визначних подій у Чернігівській області представляє місцева преса: «Гарт», «Деснянська правда», «Деснянка», «Чернігівщина», «ЧН: Семь дней», «Світ-інфо», «Струна».

Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте бібліотеку, знайдете корисну інформацію та цікаво проведете вільний час!