Газета для керівників, бухгалтерів, кадровиків підприємств і не тільки...

"Праця та зарплата"— всеукраїнська інформаційно - консультаційна газета для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків підприємств і установ різних форм власності,заснована в 1992 році.

У кожному номері газети подаються офіційні документи, постанови Кабінету Міністрів України, роз'яснення і консультації фахівців міністерств і відомств з питань оподаткування,трудового законодавства, оплати праці, пенсійного забезпечення, соціального страхування, бухгалтерського обліку, показники середньої заробітної плати (доходу) для призначення пенсій тощо. Виходить чотири рази на місяць.

/Files/images/zal_perodiki/IMG_4132.JPG

Чернігівська міська бібліотека імені М.М. Коцюбинського передплатила на 2021 рік газету "Праця та зарплата" (https://pza.com.ua/). Вже одержали сім номерів.

"Праця та зарплата" №7 за 17 лютого 2021 року містить такі консультації:

- про оплату праці с. 8-11
- щодо припинення повноважень сільських рад с. 12
- про тривалість додаткової відпустки за роботу в шкідливих умовах праці с. 13
- окремі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб с. 14
- про сплату єдиного внеску с. 15

Стаття "Стаж реальний, облік віртуальний"(с. 2-3) розміщена у рубриці "Актуально"- про облік трудової діяльності в електронній формі.

Податкові нюанси роз`яснює фахівець з оподаткування у статті "Податкова соціальна пільга в 2021 році" c. 4-5.

У рубриці "Інформує Мінсоцполітики України":

- індекси для проведення індексації грошових доходів населення с. 4-5

- компенсація за не виплачені своєчасно грошові доходи за 2012 - 2020 рр. с.7

У рубриці "Радимо прочитати" головний бібліограф Державної науково-технічної бібліотеки України інформує про нові видання з економіки, менеджменту, логістики, оподаткування, які вийшли у світ у 2020 році.

Бібліотека зберігає газету за п'ять років.

За інформацією звертайтесь за телефоном:(0462) 77-51-20