"Майстерний літописець епохи" до 75-річчя від дня народження Михайла Слабошпицького

Михайло Слабошпицький був і залишається для всіх нас високим моральним авторитетом, просвітителем, котрий залишив по собі багатющий літературний спадок: численні літературно-критичні студії, історико-біографічну прозу, мемуари.

Його внесок у розвиток українського слова, виховання в дітей і молоді щирої поваги та любові до рідної мови неможливо переоцінити. Він започаткував Міжнародний конкурс української мови ім. Петра Яцика. Член Національної спілки письменників України, виконавчий директор Ліги українських меценатів, директор видавництва «Ярославів Вал», лауреат численних премій, знаний прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, видатний громадський діяч, патріот, творча спадщина якого збережеться прийдешніми поколіннями.

Михайло Федотович Слабошпицький переймався долею всією України, проводив численні зустрічі з читачами, презентації й дарування книг. Він часто бував у Чернігові, презентував свої книги. У фонді бібліотеки зберігається чимало книг з автографами автора.

Пропонуємо переглянути відео-огляд творів Михайла Слабошпицького із фонду Чернігівської міської центральної бібліотеки ім. М. М. Коцюбинського «Майстерний літописець епохи», підготовлений бібліотекарями читальної зали.

Майстерний літописець епохи. До 75 - річчя від дня народження Михайла Слабошпицького