Урок патріотизму "Козацтво - лицарський орден українців"

10 жовтня працівники сектору соціокультурної діяльності провели урок патріотизму «Козацтво- лицарський орден українців» з учнями школи №3.

Читачам — учням від­крився захоплюючий світ Запорозької Січі. Вони дізнались про причини виникнення українського козацтва, про державний устрій Козацької республіки, гетьманів, отаманів, ватажків і кошових, про боротьбу українського народу проти іноземних поневолювачів; ознайомились з життям і побутом козаків, їх військовим мистецтвом і системою фізичного виховання, з козацькими клейнодами, культурою і традиціями.

Учні дізнались історію виникнення свята Покрови Святої Богородиці та пов’язані з ним традиції, з цікавістю подивились уривки з документального фільму «Історія виникнення українського козацтва»

З 2015 року 14 жовтня в Україні відзначають на державному рівні як свято Захисника України.

/Files/images/pod_2016/10.10.2016 козацтво1.jpg/Files/images/pod_2016/10.10.2016 козацтво2.jpg/Files/images/pod_2016/10.10.2016 козацтво3.jpg