Година інформації "До омріяного світу без насильства"

/Files/images/pod/s02197146.jpgОльга Чирик

27.11.2012 року
в центральній бібліотеці ім. М.М.Коцюбинського в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» було проведено годину інформації «До омріяного світу без насильства» для керівників закладів культури м. Чернігова.

Були висвітлені такі питання: актуальні проблеми подолання насильства, утвердження ненасильницької ідеології в світовому суспільстві та в Україні, боротьба з геноцидом за допомогою міжнародних законодавчих механізмів.

Учасники заходу також ознайомились зі світовою та національною законодавчими базами боротьби з геноцидом, прослухали коментований огляд літератури з книжкової виставки «Світ без насильства», переглянули мультимедійні матеріали за темою заходу.

/Files/images/pod/s67486656.jpg

Представник Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мазур Л.О. ознайомила з практичною діяльністю центру, з профілактичними засобами, що попереджують насильство, з глобальними проблемами подолання гендерної нерівності та насильства.

/Files/images/pod/s28641522.jpg

Було організовано виставку дитячого малюнку учнів Чернігівської дитячої художньої школи. Перегляд цієї виставки дозволив дорослим побачити світ, до якого прагне юне покоління людської спільноти.

Захід організовано бібліотекарем 1 кат. Чирик О.М. центру правової інформації центральної бібліотеки ім. М.М.Коцюбинського.