Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів

Відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів є самостійним структурним підрозділом бібліотеки і знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні директора бібліотеки.

До основних завдань відділу відносяться творення і експлуатація інформаційних систем і мережі; участь у програмах по розробці і реалізації нових інформаційних технологій обробки інформації.

Відділ забезпечує технічне обслуговування комп’ютерів, функціонування локальної мережі бібліотеки та Інтернет-центру; впроваджує автоматизацію процесів бібліотеки; здійснює верстку друкованих видань підготовлених відділами бібліотеки; надає послуги з використанням комп’ютерної та множувальної техніки; бере участь у створенні БД джерел інформації з актуальних напрямків діяльності бібліотеки; надає можливість користувачам доступу до електронних БД власних розробок, придбаних у інших організаціях, а також перегляду БД в режимі віддаленого доступу; підтримує в робочому стані web-сайт централізованої бібліотечної системи та систематично оновлює публікації та електронні бази бібліотеки на сайті. Бере участь в роботі по підвищенню кваліфікації працівників бібліотеки з питань використання інформаційних технологій.

При інтернет-центрі реалізовувався проект "Майстерня Життєтворчості".

Зав. відділом: Ільченко Ірина Олександрівна

Час роботи: Пн. - Пт. 10:00 – 18:00 без перерви
Сб. 10:00 - 18:00
Вихідний день: Неділя